Naudas talismani makam - īpašības, izgatavošanas un lietošanas noteikumi

Talismani naudas piesaistīšanai savam maciņam

Neatkarīgi no tā, cik daudz finanšu jums ir, jūs joprojām vēlaties vairāk. Cilvēki, iespējams, sāka izjust savu pastāvīgo trūkumu tajā pašā dienā, kad sāka lietot pirmās monētas. Jebkurā gadījumā cilvēki zināja, kā izgatavot talismanus un amuletus, lai piesaistītu naudu savos makos jau pirms papīra rēķinu parādīšanās. Daudzus veidus, kā piesaistīt bagātību, izgudroja senie slāvi, ne mazāk ķīnieši, kuri sāka izmantot monētas pirms daudzām citām tautām. Vienkārša sadzīves maģija ir diezgan pieejama laikabiedriem.

Pieci bagāta cilvēka zelta likumi

Tātad, visiem patīk monētas, bet kas viņiem patīk? Ir vairāki svarīgi noteikumi, kas jums jāiemācās ievērot, pretējā gadījumā nekādi amuleti nepalīdzēs piesaistīt bagātību.

  1. Naudai patīk skaitīt. Teiciens radās iemesla dēļ. Tiem, kuri vēlas uzlabot savu finansiālo labklājību, vajadzētu pieradināt katru dienu skaitīt pieejamo naudu līdz mazākajai monētai.
  2. Lai to izdarītu, jums būs jāpierod, ka jūsu līdzekļi ir kārtībā, nevis jāiebāz monētas un banknotes daudzās drēbju kabatās un jāaizmirst par tām. Otrais noteikums ir kārtība. Banknotes rūpīgi jāiztaisno un jāsaloka vienu pie otras, monētas jāsavāc speciālā nodalījumā.
  3. Summa, ko paturat sev līdzi izdevumiem, jānēsā jaunā, glītā somiņā vai makā. Nav tik svarīgi, vai tas ir izgatavots no ādas vai lēta aizvietotāja, svarīgāk ir sakoptība un pievilcīgs izskats.
  4. Nekādā gadījumā nevajadzētu atstāt novārtā sīkas naudas vai atteikties no sīknaudas veikalā, ja tās tika izsniegtas monētās. Ja vēlaties iepriecināt pārdevēju vai viesmīli ar dzeramnaudu, varat iedot viņam sīknaudu, taču šim nolūkam, nevis nicinājuma dēļ pret monētām.
  5. Ne monētas, ne banknotes nedrīkst nodot no rokas rokā: pastāv risks "uzņemt" nelabvēlīgu enerģiju. Veicot aprēķinus, tie tiek novietoti uz galda vai letes. Ubagiem monētas izsniedz nevis izstieptā plaukstā, bet gan cepurē vai kastē. Ja tādu nav, labāk atturēties no žēlastības, lai vēlāk pašam to neprasītu.

Visi šie noteikumi ir balstīti uz senām monetārajām tradīcijām, un tos ir pārbaudījusi vairāk nekā viena paaudze.

Naudas krupis ar seno ķīniešu monētu - bagātības amulets

Naudas enerģijas pārvaldība

Viss pasaulē ir cieši saistīts, caurstrāvotas ar enerģijas plūsmām, kuras pastāvīgi atrodas kustībā. Finanšu enerģija ir šī cikla neatņemama sastāvdaļa. Un cilvēks var iemācīties to vadīt tā, lai bagātības pieplūdums kļūtu aktīvāks par naudas aizplūšanu. Pilnībā bloķēt finanšu aizplūšanu nav iespējams, un tas arī nav nepieciešams. Neprātīga uzkrāšana nepalīdzēs jums kļūt bagātam, jo ieplūde un aizplūšana ir savstarpēji atkarīgas.

Naudu var un vajag tērēt! Bet ir viens priekšnoteikums: finanšu tēriņiem vajadzētu sagādāt prieku. Ja vēlaties, jums vajadzētu sevi palutināt. Frāzei "Es to nevaru atļauties" vajadzētu uz visiem laikiem pazust no leksikas. Tā vietā jums vajadzētu pierast domāt šādi: "Es mīlu bagātību un priecājos par iespējām, ko tā paver, un bagātība mīl mani. "

Un nauda ir jādala. Miljonāri netērē milzīgas naudas summas labdarībai: tas atmaksājas lieliski. Ne mazāk efektīvi ir tēriņi nevis sev, bet tuvinieku priekam. Pat lētas dāvanas un siltās emocijas, ko tās izraisa, atbalstīs ar finansēm saistītās enerģijas plūsmas. Labklājība noteikti uzlabosies, jo nauda labprāt nāk tur, kur valda prieks un mīlestība.

Maks - galvenais naudas talismans

Talismanus var izgatavot pats, lai piesaistītu naudu makā, vai arī tos iegādāties. Abi veidi, kā piesaistīt bagātību, ir labi savā veidā. Daži īpaši spēcīgi amuleti prasa papildu aktivizēšanu, citi darbojas paši, palielinot finanšu enerģijas pieplūdumu ar savu klātbūtnes faktu.

Pats pirmais talismans, kas pievilina naudu, ir pats maks. Kā minēts iepriekš, tam nevajadzētu būt nolietotam. Armatūras kārtīgums un izmantojamība ir neaizstājams nosacījums.

Mākslīgie materiāli ir diezgan pieņemami, bet labākais variants ir īsta āda. Vēlamā krāsa ir sarkana. Tas simbolizē bagātību ne tikai slāvu kultūrā, bet arī Ķīnā un Indijā.

Attiecīgi ideāls banknošu un mazo monētu konteiners ir sarkans ādas maks ar nodalījumiem dažādu nominālu banknotēm. Būtu labi, ja tas būtu dekorēts ar dzeltenām metāla daļām. Īpaši naudas amuleti palīdzēs nostiprināt jūsu maciņa finansiāli pievilcīgo enerģiju.

Vispārīgi ieteikumi naudas amuletu veidošanai pašam

Tiem, kuri nolemj ar savām rokām nopelnīt naudas talismanus makam, jāņem vērā: amuletus nevar izgatavot un aktivizēt nepieciešamības gadījumā. Jums nevajadzētu lūgt Visumam līdzekļus ārstēšanai vai uzkrāto parādu atmaksai. Tā darbojas naudas enerģija: vajadzība to atgrūž, bet labklājība un prieks pievelk bagātību. Tāpēc bagātie kļūst arvien bagātāki un nabagie slīgst dziļākā nabadzībā. Liekot finanšu talismanus, jādomā par to, kādus priekus sagādās bagātība.

Visi naudas talismani tiek izgatavoti un aktivizēti augošā Mēness laikā. Tie kļūs vēl efektīvāki, ja tiks izgatavoti, ņemot vērā planētu laiku – piemēram, Jupitera dienā un stundā, kas pārvalda finanšu lietas. Tas notiek ceturtdien, pirmajā stundā pēc saullēkta.

Domas ir materiālas. Aktivizējot amuletus, vajadzētu pēc iespējas precīzāk iztēloties bagātajiem pieejamos labumus, bet tajā pašā laikā domāt par tiem nevis ar skaudību, bet tā, it kā tas viss jau būtu jūsu rokās.

Fiat nauda

Šis spēcīgais "maka" talismans bieži tiek minēts dažādu tautu pasakās. Bet, atšķirībā no neredzamās cepures vai paša salikta galdauta, tā patiešām pastāv. Turklāt jūs varat to izdarīt pats. Tiesa, tas darbojas nedaudz savādāk, nekā tas ir aprakstīts pasakā: ar to nevar norēķināties, tikai jānēsā līdzi makā.

Lai izgatavotu neatgriezenisku monētu, jums, kā tas izriet no amuleta nosaukuma, būs nepieciešama monēta, turklāt nevis vienkārša, bet īpaša īpašniekam. Piemēram, tā varētu būt monēta no pirmās algas, ziedots jubilejas rublis, atrasta veca monēta vai jebkura cita neparasta monēta ar vēsturi.

Amulets makam ir neatgriezenisks rēķins

Monētai ir uzšūts neliels maisiņš, apmēram monētas izmērā. Tam jābūt izgatavotam no sarkana auduma, vēlams kokvilnas, vilnas vai lina, tas ir, dabīga materiāla.

Pirms monētas ievietošanas somā tā ir "jānomazgā" augošā Mēness gaismā un pēc tam īpaši jāizrunā. Tas tiek darīts jūsu pašu vārdiem. Pie lūpām tiek pievilkta īpaša monēta, turēta plaukstās un klusi lūgta palīdzība bagātības iegūšanai. Talismanam noteikti jāapsola, ka finanses tiks izmantotas labam un priekam. Tad jāpateicas monētai par palīdzību, jāpaslēpj sagatavotajā maisiņā un jāsasien ar sarkanu vai zeltainu lenti vai diegu. Pēc tam atliek tikai ielikt talismanu makā un gaidīt uzburtās monētas efektu.

Līdzīgi kā monētai tiek izveidots vēl viens pēc nozīmes talismans - tā sauktais neatpērkamais vekselis. Daži avoti iesaka izmantot universālu dolāru, lai izveidotu šo amuletu. Taču lielākā daļa piekrīt, ka vietējā valūta ir visefektīvākā. Talismana izgatavošanas process ir tāds pats kā monētai, tikai jums būs nepieciešams nedaudz lielāks maisiņš - pietiekami daudz, lai ietilptu banknote, kas salocīta trīsstūrī.

Seno slāvu amuleti

Finanšu talismanu izgatavošanai senči izmantoja ne tikai monētas, bet arī vienkāršus, plaši pieejamus sadzīves priekšmetus. Bet ne visi bija piemēroti, bet tikai tie, kas īpašniekam nesa peļņu. Tādējādi gans varēja izgatavot amuletu no aitas vilnas, zemnieks no saujas graudu, galdnieks no koka. Neliels daudzums "laimīgā" produkta tika iesaiņots sarkanā papīra gabalā un nēsāts makā - mūsdienu maku analogā. Jāprecizē, ka tajā laikā papīra banknotes vēl nebija nonākušas lietošanā, tāpēc finanšu norēķiniem tika izmantotas tikai dažāda nomināla vara, sudraba un zelta monētas.

Bagātību piesaistoši slāvu amuleti no sudraba

Lai uzglabātu un nēsātu monētas, viņi izmantoja izturīgus maisiņus – tos sauca par maciņiem vai maciņiem. Tie bieži tika dekorēti ar izšuvumiem, kas varēja pārvērst maku par spēcīgu finanšu amuletu. Bija nepieciešami sarkani pavedieni. Izšuvuma motīvs bija veiksmes simboli, kas piesaista bagātību: pakaviņi, kukurūzas vārpas, saule ar stariem utt.

Starp citu, pakavs joprojām tiek uzskatīts par labklājības un veiksmes simbolu. Protams, jūs to nevarat ievietot makā, taču tam ir diezgan piemēroti miniatūrie metāla attēli. Amuleti ir jārunā tāpat kā fiat nauda, lai tos aktivizētu.

Malahīts tiek uzskatīts par visvairāk "naudas" akmeni. Pat nelieli neapstrādāti šī akmens gabaliņi piesaista naudu makā, ja tie ir apburti tāpat kā monētas un citi finanšu amuleti. Kulons, krelle vai vienkāršs malahīta gabals ir paslēpts maka slepenajā kabatā un pastāvīgi valkāts, to neizliekot ārā.

Citu tautu naudas lures

Bet tas ir tas, ko citu valstu iedzīvotāji izmanto, lai piesaistītu bagātību:

  • Piecu svētību simbols ir izplatīts Ķīnā. Šis ir aplis, kura centrā atrodas zīme, ko sauc par Mūžības Visumu, un ap to ir pieci sikspārņi. Ķīniešu valodā šo dzīvnieku nosaukums saskan ar vārdu "laime". Katra pele ir viena no svētībām: ilgmūžība, prieks, veiksme, veselība, bagātība.
  • Arī Ķīnā kā naudas ēsmu izmanto senas apaļas monētas ar kvadrātveida izgriezumu centrā. Mūsdienās tie galvenokārt ir mūsdienu amatniecības izstrādājumi - īstas šāda veida monētas no finanšu apgrozības iznāca tālajā 11. gadsimtā. Šādu monētu mutē tur viens no slavenākajiem fenšui simboliem – naudas krupis.
  • Zālamana zīmogs piesaista bagātību no ebrejiem un arābiem. Tas ir medaljons ar sešstaru zvaigzni, parasti izgatavots no dārgmetāliem, dekorēts ar seniem simboliem.
  • Mjolnir, miniatūru Tora āmura atveidojumu, nēsā skandināvi.
  • Četrlapu āboliņi ir populāri Rietumeiropā. Tas var būt vai nu īsta žāvēta lapa, vai tās attēls.
  • Skarabeji nes ēģiptiešiem labklājību. Vaboļu attēli tiek uzklāti uz medaljoniem un izgrebti no akmens. Tie tiek nēsāti slepeni.
Jūsu maciņš tiks piepildīts ar naudu, pateicoties talismaniem

Kā magnetizēt bagātību

Vēl viens interesants veids, kā nopelnīt naudu ar talismaniem makā, ir magnētiskās dzelzsrūdas izmantošana. Lai izgatavotu finanšu magnētu, jums būs jāizmanto dzelzs stienis, liela vīle vai jebkurš magnēts. Jums būs nepieciešama arī zelta krāsa kārbā vai šķidrumā.

Būs jāpieliek pūles, lai, izmantojot vīli, iegūtu dažus dzelzs vīles. Daudz nevajag, pietiek ar šķipsniņu. Zāģskaidas jāpārklāj ar zelta krāsas slāni un jāļauj nožūt. Pēc tam paņemiet magnētu. Iegūtās skaidas savāc uz tā un ļauj magnetizēties 24 stundas, pēc tam tās savāc nelielā maisiņā, kas izgatavots no bieza sarkana auduma. Šādus amuletus naudas ievilināšanai makā izmanto dažādās valstīs, tāpēc nav iespējams precīzi pateikt, kur tie ir izgudroti. To popularitātes iemesls ir ražošanas vienkāršība un augstā efektivitāte.