Lietošanas pieredze Money Amulet

Naudas amuleta izmantošanas pieredze no Ivana no Ukrainas

Sveiki visi! Es gribu jums pastāstīt savu naudas amuleta lietošanas pieredzi. Tāpat kā daudzi citi, ilgu laiku es neticēju šādu amuletu darbībai.Mans amulets

Man sākās problēmas darbā. Viņi sāka maksāt maz algas, un nekādas perspektīvas nebija paredzētas. Es nevarēju vienkārši mainīt darbu, jo man bija jāmaksā hipotēka, un man visa alga bija jādod uz kredīta. Uzkrājumu nebija vispār. Pārskatot vakances, man nebija nekā piemērota.

Mana sieva bija ļoti noraizējusies un nolēma pasūtīt amuletu par naudu un veiksmi.

Rezultāts bija jau pēc divām dienām! Amuleta monēta par naudu un veiksmi patiešām darbojas! Draugs man piedāvāja augsti apmaksātu darbu, tieši viņa uzņēmumā man tika piešķirta vieta. Es biju ļoti līdzīgs šim. Pēc mēneša man piedāvāja paaugstināt. Viņi pareizi saka, ka viss, kas tiek darīts, viss ir uz labu. Es iesaku visiem!

Money Amulet no Tatiana no Baltkrievijas lietošanas pieredze

Mans vīrs atstāja mani ar bērnu, atstājot mani bez naudas kabatā.

Šķiet, kādas citas perspektīvas var sagaidīt mātei grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā bez darba. Naudas vispār nebija. Es zaudēju sirdi, jo man nebija ko barot savu bērnu. Mani draugi daudz palīdzēja, daži ar naudu, citi ar bērnu, kamēr es meklēju darbu. Viens no maniem draugiem par naudu man iedeva amuletu. Drīz mana māte pārcēlās pie manis un sāka palīdzēt bērnam.

Amulets no Tatjanas

Es sāku nest amuletu visur līdzi. Drīz viņa ieguva pavāra darbu ēdamistabā, netālu no mājām. Kāda tā bija laime! Es saņēmu normālu algu un joprojām varēju aizvest ēdienu mājās. Bet tas nekas. pēc pusgada izturēju šefpavāra konkursu mazā, bet populārā restorānā. Monētu amulets patiešām darbojas! Tagad es to vienmēr nēsāju līdzi.

Kā lietot?

Es makā nēsāju monētu. Viņi saka, ka jūs joprojām varat to nēsāt kabatā, bet man šķiet, ka tas nav ērti.

Kā pieteikties?

Monētu lietošana ir ļoti vienkārša. Ar monētu neko īpašu nedarīju. Tikai dažreiz viņa viņai pačukstēja pēc palīdzības un ļoti ticēja viņas spēkiem.