Veselības amulets

Amulets veselībai un veiksmei

Kopš seniem laikiem cilvēki ir meklējuši recepti veselībai, jo tas palīdzēja atrast laimi un labklājību. Dabiski, ka fiziskās aktivitātes un uzturs, tradicionālā medicīna palīdz stiprināt ķermeni un ķermeņa stāvokli. Tomēr pat šodien lielākā daļa cilvēku uzskata, ka jūs varat atrast veselības un ilgmūžības amuletu.

Veselības amuleta iezīmes

Katrai kultūrai ir noteiktas tradīcijas un mistiski tēli. Senatnē liela nozīme tika piešķirta veselības aizsardzībai, jo tā palīdzēja izdzīvot un pagarināt cilvēku rasi. Veselības talismans pastāvīgi atradās kopā ar savu īpašnieku līdz pat pēdējai minūtei uz zemes. Iepriekš universālie amuleti netika izmantoti vairumā, tie bija īpaši paredzēti sievietēm, vīriešiem vai bērniem. Enerģijas plūsmas katram ir atšķirīgas, tāpēc talismans, kas palīdzēs pieaugušajam, mazulim var nodarīt tikai ļaunumu.

Ezoteriķi apgalvo, ka veselības amulets palīdz:

 • paātrināt ķermeņa atjaunošanos;
 • nodrošināt aizsardzību pret slimībām;
 • atjaunot imunitāti;
 • piepilda ķermeni ar dzīvības enerģiju;
 • atbrīvoties no negatīvā.
Odolen-zāles simbols nodrošinās aizsardzību no slimībām un negatīvisma

Akmeņi veselībai pēc zodiaka zīmēm

Talismani no dabīgiem akmeņiem jāizvēlas atbilstoši horoskopam. Vēlams izvēlēties Zodiaka zīmei atbilstošu akmeni. Amulets palīdzēs padarīt tā īpašnieku spēcīgu un neatlaidīgu, palīdzēs atgūties un palielinās imunitāti.

Svarīgs! Akmeņi spēj atnest saviem saimniekiem dziedināšanu no daudzām kaitēm, galvenais tos pastāvīgi nēsāt un būt piepildītiem ar dzīvības enerģiju.

Akmeņu derīgās īpašības slimību ārstēšanā:

 1. Granātābols un kalnu kristāls atvieglo iekaisumu organismā;
 2. Mēness akmeņi palīdz samazināt drudzi;
 3. Smaragds un koraļļi atvieglos drudzi;
 4. Rubīns un opāls aizsargā pret slimībām epidēmiju laikā;
 5. Lapis lazuli un turmalīns labvēlīgi ietekmē kaulus un motorisko aktivitāti;
 6. Dzintars ir labs redzei, dzirdei un zobiem;
 7. Topāzs mazina neauglību;
 8. Olivīns un asins akmens atjauno vīriešu potenci;
 9. Hrizolīts atjauno endokrīno sistēmu;
 10. Ahātu lieto elpošanas orgānu ārstēšanai;
 11. Jašma mazina aknu un nieru slimības;
 12. Jade novērš ādas problēmas;
 13. Hematīts pozitīvi ietekmē liesu.

Slāvu amuleti sieviešu veselībai

Slāvi cienīja ģimenes pēcteču veselību, tāpēc slāvu amuleti sievietei bija obligāti. Šim nolūkam tika izmantotas paštaisītas lelles, rotaslietas no metāla un koka. Tāpat bija ierasts uz apģērba izšūt rakstus, kam bija svēta nozīme. Slāvu amulets varēja būt paredzēts tikai sievietēm, pārējiem to valkāt bija aizliegts. Skaistajai cilvēces pusei ir vairākas talismanu šķirnes.

Amulets, kas nes veiksmi un veiksmi

Lada zvaigzne

Senči bija pārliecināti, ka Lada zvaigzne ir ģimenes un sieviešu patronese. Simbolam ir sarežģīts raksts un ģeometrisku līniju savijums, tāpēc objekta burvība ir daudzšķautņaina. Tēla pamatā ir astoņstaru figūra, kas simbolizē ķermeņa un gara vienotību, kas veicina veselības un ilgmūžības iegūšanu.

Makosh

Burvju amulets veiksmei un veselībai attēloja dievieti Makošu, kura patronizēja tikai precētas sievietes. Simbols parāda figūru ar zvaigzni galvas vietā, Dievietes rokās ir augs. Maģiskais talismans sniedza laimi, veiksmi un veiksmi, pasargāja no slimībām, atviegloja dzemdības.

Svarīgs! Makosh nav piemērots jaunām meitenēm, kuras vēl nav izveidojušas savu ģimeni.

Lunnitsa

Talismans palīdz dzemdēt veselus bērnus, nodrošina grūtniecei aizsardzību pret negatīvām ietekmēm. Amulets tika izgatavots tikai no sudraba un bronzas un tika nēsāts kā ornaments. Tas izskatās kā apgriezts mēness.

Alatyr

Vecākais simbols ir Alatyrs, Ģimenes personifikācija. Tas simbolizēja veselību un labklājību, tika attēlots uz sadzīves priekšmetiem. Simbols ir ļoti spēcīgs un tam ir svēta nozīme, tas palīdz tā īpašniekam pastāvīgi palikt veselam, skaistam un spēka pilnam.

Vīriešu veselībai

Zēni savu veselības amuletu parasti saņēma tikai karotāja vecumā, atšķirībā no meitenēm, kuras gandrīz no dzimšanas nēsāja talismanus. Vīriešu enerģija ļoti atšķiras no sievietes, un tāpēc šis noteikums pastāvēja. Ir daži mistiski simboli, kas ir paredzēti tikai vīriešiem.

Perunas cirvis

Priekšmets simbolizēja vīrišķību un drosmi, ķermeņa un dvēseles harmoniju. Amulets likvidēja negatīvo enerģiju un piepildīja tā īpašnieku ar spēku. Priekšmetam jābūt izgatavotam tikai no metāla, uz tā uzliktas dažādas sakrālās zīmes. Perunas cirvis aizsargā visus ģimenes locekļus, nevis tikai tā īpašnieku.

Veles zīmogs

Slāvu folklorā lācis bieži sastopams, jo tiek uzskatīts par svētu dzīvnieku. Viņa tēls ir saistīts ar Velesu, kas simbolizē spēku un spēku. Zīme izskatās kā apgriezts burts "A" un lāča pēdas nospiedums. Šāds amulets droši aizsargā no negatīvisma un ļaunuma, piešķir ilgmūžību. Talismans ir jānodod no paaudzes paaudzē, lai saglabātu ciešu saikni ar ģimeni.

Doukhobor

Simbols parāda domu tīrību un ieved cilvēku harmonijas stāvoklī, kā rezultātā tā īpašniekam piešķir lielisku veselību un aizsardzību no negatīvās enerģijas. Parasti šāds simbols tika attēlots uz audumiem, kas pārklāja slimus cilvēkus, lai tie ātri atveseļotos.

Talismani un veselības amuleti

Ir arī citi amuleti, kas palīdz cilvēkiem dzīvē.

vīraks

Vīraks ir izgatavots neliela trauka formā, kas jānēsā ap kaklu kā ornaments. Tie ir veidoti kā krūze vai katls, un tajos ir caurums auklai. Viņiem vajadzētu uzglabāt lietas, kas viņu īpašniekam dos zāles pret slimībām. Parasti šim nolūkam tiek izmantoti dažādi ārstniecības augi.

Svarīgs! Pirms tvertnes uzpildīšanas jums jāpateicas amuletam par tā pozitīvo ietekmi.

putnu spalva

Kopš seniem laikiem cilvēki ļoti cienījuši putna spalvu, jo tika uzskatīts, ka tai ir liels spēks. Piemēram, agrāk spalvu dobes pildīja ar savvaļas putnu spalvām, lai ģimenē saglabātu veselību.

Svarīgs! Tikai savvaļas putnam vajadzētu nejauši zaudēt spalvu, pretējā gadījumā cilvēks nesaņems palīdzību.

zaļš pavediens

Tika uzskatīts, ka zaļais pavediens palīdzēs cilvēkam atveseļoties no slimībām un gūt labklājību visās dzīves jomās. Tas personificē māti dabu, pastāvīgi attīra un cildina tā īpašnieka dvēseli, palīdz saskaņot iekšējo stāvokli. Kad piedzima mazulis, bija pieņemts uzreiz uz viņa rokas uzsiet zaļu diegu.

Burvju amulets veselībai un veiksmei

Burvju amuleti piepilda cilvēku ar spēku, palīdz atgūties un aizmirst par slimībām. Uz sadzīves priekšmetiem bieži tiek attēloti rūnu vai svēto simbolu attēli.

 1. Apsētais lauks tiek uzskatīts par vecāko simbolu, kas nes veselību, labklājību un labklājību. Talismans palīdz atbrīvoties no neauglības un radīt bērnus.
 2. Odolen-zāle nodrošina drošu aizsardzību pret slimībām un negatīvām sekām, simbolizē Saules starus. Simbols jāpiemēro dažādiem sadzīves priekšmetiem vai metāla talismanam.
 3. Sieviete dzemdībās ir tikai sieviešu talismans. Tas palīdz uzturēt mieru un labklājību ģimenē, radīt pēcnācējus.
 4. Trojas zirgs tiek uzskatīts par visspēcīgāko simbolu. Arī mūsdienās pie viņa bieži vēršas alternatīvās medicīnas pārstāvji.