veiksmes šarms

pakavs amulets veiksmei

Lai dzīvotu laimīgi vismaz vienu dienu, katram cilvēkam papildus pūlēm, kas tiek veltītas tam, ir vajadzīga veiksme. To ir vieglāk sasniegt, ja ir ne tikai nodomi, bet arī kaut kas materiāls - veiksmes talismans. Pretējā gadījumā to sauc par aizbildni.

Kas ir veiksme? Tas ir tad, kad ārējie apstākļi veicina jūsu plānu īstenošanu. Lai piesaistītu viņus sev, jums ne tikai pastāvīgi jānēsā līdzi talismani, bet arī patiesi jātic viņu spēkam. Tādā veidā dažādu tautu cilvēki ir uzlabojuši savu likteni kopš seniem laikiem.

Talismana izskats

Ir vairākas iespējas, kad veiksmes amulets atrodas kopā ar tā īpašnieku:

  1. Šāds talismans cilvēkā var atrasties nejauši. To var atrast uz ielas, darbā, mājās. Jebkurš piemērots objekts var dot veiksmi dzīvē.
  2. Veiksmes talismanu var iegādāties specializētajos veikalos.
  3. Jūs varat izgatavot šīs lietas pats. Viņiem būs spēcīgāka enerģija.
  4. Laimes piekariņu var iegādāties kā dāvanu. Ir svarīgi, lai to darītu cilvēki, kuri ir draudzīgi pret jums.
amuletu veidi veiksmei

Kas tiek uzskatīts par talismanu?

Tie, piemēram, var ietvert dabas dāvanas:

  • neparastas formas oļi;
  • skaisti gliemežvāki;
  • daži augi.

Āboliņš, kuram ir četras ziedlapiņas, var tikt attiecināts uz augiem. To vajadzētu ielej šķidrā stiklā vai epoksīda sveķos un pēc tam izveidot lodītes. No šādas krelles izgatavota rokassprādze var kalpot kā dekorācija katrai dienai.

Veiksmes talismani var būt monētas, kuru kalšanas gads sakrīt ar paša dzimšanas, bērna piedzimšanas, laulības dienu vai citu neaizmirstamu datumu. Tā var būt arī veca monēta vai tāda, kurai ir caurums, ko valkāt ap kaklu. Šādu monētu ir ērti nēsāt makā īpašā nodalījumā.

Kā veiksmes piekariņi var izmantot dabiskos minerālus, rotaslietas ar dārgakmeņu vai pusdārgakmeņu ieliktņiem, rhinestones, ādas izstrādājumus, savītus pavedienus un audumus.

Ja tiek izmantots pakavs, tad tas tiek pienaglots pie ārdurvīm tā, lai tā gali būtu vērsti uz augšu. Veiksmes amuleta darbība būs spēcīgāka, ja to apvienos ar sazvērestību.

pin veiksmei un panākumiem

Visspēcīgākie talismani

Dažādiem veiksmes talismaniem ir dažādas spējas. Spēcīgākie no tiem ir:

Fatimas roka vai Hamsa amulets

Fatimas roku veiksmei

Vārds "hamsa" no arābu valodas tiek tulkots kā skaitlis 5, kas nozīmē piecus pirkstus. Pats amulets izskatās pēc plaukstas ar pieciem pirkstiem, kas attēloti simboliski. Šādi talismani ir sastopami daudzās reliģijās. Jūdaismā to sauc par "Miriamas roku". Šo vārdu viņš saņēma par godu Mozus māsai.

Nosaukums "Fatimas roka" cēlies no islāma, kur pat ir šim talismanam veltīta leģenda. Fatima ir pravieša Muhameda meita. Kad vīrs atveda savu otro sievu, viņa bļodā samaisīja halvu un aiz sarūgtinājuma iemeta tajā karoti. Apturot savas jūtas un nevēloties tās izrādīt, Fatima turpināja ar savu roku maisīt karsto brūvējumu. Viņa vīru pārsteidza sievas stingrība, un viņš palika viņai uzticīgs. Talismans rokas attēla formā ir veiksmes simbols, ko nes pacietība un neatlaidība.

Šī amuleta izskats ir plauksta ar trim gariem vidējiem pirkstiem.

Hamsa amulets veiksmei

Mazāki pirksti, kas atrodas malās, ir simetriski. Šādu veiksmes talismanu var dekorēt ar tirkīzu un citiem akmeņiem. To var nēsāt kā kulonu. Slāvu tautu vidū tiek uzskatīts, ka šādiem no sudraba izgatavotiem talismaniem ir efektīvāks spēks.

Sarkans pavediens

sarkans pavediens lai veicas

Šo veiksmes talismanu no Izraēlas atved tūristi, kas tur bijuši. To var iegādāties Jeruzalemē pie Raudu mūra.

Tiek uzskatīts, ka šāds pavediens vairo enerģiju un uzlabo veselību. Tas palīdz piepildīt vēlmes un nest dzīvē veiksmi. Tas var palīdzēt atrast mīlestību. Sarkanā krāsa atbaida svešzemju negatīvo ietekmi.

Ir svarīgi, uz kuras rokas piesiet sarkano pavedienu. Pie kreisās rokas piesiets talismans atvieglos stresu darbā un mājās. Sarkans vilnas pavediens labajā rokā nesīs veiksmi dzīvē.

Grūtniecēm šajā stāvoklī ieteicams valkāt sarkanu vilnas amuletu. Tas palīdzēs arī bērniem un veciem cilvēkiem ar vāju enerģiju.

Ir noteikumi, kā pareizi piesiet sarkanu vilnas talismanu. Tā kā cilvēks pats to nevarēs piesiet pie rokas, tad citiem ir jāpiedalās. Galvenā prasība ir, ka viņiem jābūt pilnīgi veseliem un labestīgiem. Viņu māte var piesiet talismanu uz bērnu rokas.

sarkans pavediens uz plaukstas locītavas

Cilvēkam, kurš ir piesiets ar amuletu veiksmei, jābūt labā garastāvoklī. Ja viņš ir noguris, nav pietiekami izgulējies vai ir stresa ietekmē, tad rituāls būs jāatliek. Videi jābūt mierīgai. Ir nepieciešams patiesi ticēt talismana efektīvajam spēkam, lai tas sāktu iedarboties.

Slāvu veiksmes amuleti

Slāvu veiksmes amuleti

Slāvu talismani veiksmei ir Lunnitsa, Yarilo, Agni, Velesovik, Kolovrat, Kolyadnik, Ladinets, Ryzhik, Perunov color, Lelnik, Lala's Star, Makosh.

Tīri vīriešu amuleti ietver Svaroga, Rasich, Gromovik, Grozovik, Svarga, Vseslavets, Rodimich, Ratiborets āmuru.

Tibetas amulets

Tibetas amulets veiksmei

Šāda veiksmes amuleta īpašnieks būs īstajā vietā un īstajā laikā. Viņam ir palielināta iespēja laimēt loterijā un dažādās azartspēlēs. Carry sāksies it visā un visur. Viņu piesaistīs laimīgi notikumi un labi apstākļi.

zelta zivs

lai veicas zelta zivtiņai

Jūs varat piekārt pie sienas zelta zivtiņas attēlu, nolikt tās figūriņu uz galda, kā arī ievietot dzīvu zivtiņu akvārijā.

truša pēda

truša pēda lai veicas

Tradīcija izmantot laimes šarmu truša pēdas formā nāk no Ziemeļamerikas indiāņiem. Tad viņš atrada izplatību daudzās valstīs. To var nēsāt ap kaklu, kabatā vai piekārt pie mājas sienas.

kaķa acs

kaķa acu amulets

Šis akmens dod īpašniekam iespēju paredzēt notikumus un savlaicīgi veikt atbilstošus pasākumus. Veiksmes talismani ar kaķa aci ir spēcīga aizsardzība pret negodīgiem biznesa partneriem un vienkārši ļaundariem.

Zilonis

ziloņu talismans veiksmei

Tas ir veiksmes un veiksmes simbols visos jautājumos. Mazo zilonīti var nēsāt līdzi, bet figūriņu vairāk novietot mājās uz galda vai stiklotā bufetē.

Mārīte

mārīte, lai veicas

Daudzās valstīs tas ir veiksmes simbols. Jūs vienmēr varat to nēsāt līdzi vai ņemt līdzi uz svarīgiem pasākumiem, lai palielinātu veiksmīga problēmas risinājuma iespējas. Tas palīdzēs realizēt laimīgu mīlestību.

Japāņu amulets

japāņu amuleti veiksmei

Slavenākais no japāņu veiksmes piekariņiem ir omamore. Šī ir skaista no matērijas izgatavota soma, kuras iekšpusē ir dieviem adresēti vēstījumi. To var nēsāt kabatā, somiņā, somiņā vai piekārt pie sienas mājās.

Ķīniešu amuleti

Ķīniešu amuleti veiksmei

Viens no slavenākajiem ķīniešu veiksmes amuletiem ir monētas, kas sasietas ar bizēm vai savītiem sarkaniem pavedieniem.

Pie populāriem ķīniešu talismaniem pieder arī Dievs Hotejs. Tas nes veiksmi un piepilda vēlmes.

Dievs Hotei lai veicas

Spēcīgs amulets ir Aravanas zivs.

Aravan zivis veiksmei

Veiksmi un panākumus gaida tā saimnieks.

veiksmes spirāle

laimīgais spirālveida amulets

Tas ir saspiestas enerģijas un nepārtrauktas plūsmas simbols, kas nes veiksmi amuleta īpašniekam.

Talismani veiksmei ar savām rokām

Ar savām rokām izgatavot amuletu veiksmei nav nekā sarežģīta. Šāds talismans būs lielisks palīgs dzīvē. Ir vairāki veidi, kā mājās izgatavot amuletu veiksmei. Tam būs nepieciešami vienkārši materiāli un pozitīva attieksme.

Vaska amulets

vaska amulets veiksmei

Viena no galvenajām prasībām ir, lai svece jums patiktu. Tas attiecas uz izmēru, krāsu, sajūtām, kas rodas, turot to rokā. Jums jājūt, ka šis priekšmets nesīs jums veiksmi dzīvē.

Šāda amuleta izgatavošana ir vienkārša. Jāiededz svece un, kamēr tā deg, skaļi vai sev jāpauž savas vēlmes, mērķi un sapņi. Izkusis vasks jāpilina uz līdzenas virsmas un jāgaida, līdz tas nožūst. Pēc tam noloba sasalušo figūriņu, ietin to dabīgā auduma gabalā un nēsā līdzi kā talismanu veiksmei un veiksmei.

mezgls

mezgls veiksmei

Amulets ir vienkāršs, bet efektīvs. Lai to izgatavotu, nepieciešama dabīga vilnas dzija. Uz tā secīgi jāsasien deviņi mezgli. Katra no tām sasiešanu pavada veiksmes vēlējumi jebkurā darbības jomā. Uz rokas jāvalkā talismans, līdz piepildās visas vēlmes.

Savienojumu skaits var būt atšķirīgs, bet vienmēr nepāra. Arī dzijas krāsa var būt dažāda. Priekšroka tiek dota sarkaniem, melniem un baltiem pavedieniem, kā arī to savstarpējai savienošanai. Jums nevajadzētu ļaut citiem cilvēkiem to valkāt, pretējā gadījumā veiksme no jums novērsīsies un pagriezīsies pret viņiem.

Rūnas

rūnas lai veicas

Talismans ir dažādu materiālu gabali, uz kuriem uzliktas īpašas rūnu zīmes. Visizplatītākie materiāli ir koks, akmeņi, māls, āda.

Māls un koks darbojas labi. Simbolus uz tiem var sadedzināt vai saskrāpēt. Pēc tam materiāls ir jānotīra un amulets jāaktivizē, lasot sižetu. Lai piesaistītu veiksmi, jāizmanto apelsīns. Izvēloties attēlu, lai piesaistītu veiksmi, jums jāvadās pēc īpašām formulām.

Pašu rokām darinātās rūnas jāglabā speciāli šim piešūtā maisiņā, nevis jārāda nevienam. Reizēm tie ir jāizņem un jāsasilda ar elpu, uzlādējot tos.

Maciņa

garšaugu maiss veiksmei

Talismans ir vienkāršs, bet spēcīgs. Tam jābūt sarkanā krāsā. Tas var būt pats materiāls, izšuvumi uz tā, kaklasaite. Pēc maisa izgatavošanas tas jāaizpilda ar kaltētiem augiem, maziem akmeņiem un īpašiem priekšmetiem.

Kā augus var izmantot vienu sugu vai maisījumu. Papildus augiem maisiņu var pildīt ar gabaliņiem vai veseliem riekstiem, citrusaugļu mizām, zīlēm, sūnu daļiņām. No akmeņiem vispiemērotākais ir ametists un tirkīzs. Īpašie priekšmeti ietver pakaviņus, mārītes un citus. Soma var būt dažāda izmēra.

amuleta soma veiksmei un panākumiem

Jūs varat izveidot skaistu izšuvumu uz auduma.