Kā iekasēt talismanu par veiksmi: amuleta izvēle, naudas piesaistīšana, sazvērestība uz akmens

Amuleti vai talismani nevar darboties bez atbilstošas uzlādes. Bet kā uzlādēt amuletu mājās? Lai veiktu ceremoniju, kuras mērķis ir iegūt spēku ar talismanu, nav nepieciešams meklēt palīdzību no burvjiem un burvjiem.

To darīt pašam - pierādīt augstākiem spēkiem, ka cilvēks ir spējīgs uz daudz ko, ir pelnījis valkāt maģiskos atribūtus. Tātad ir iespējas izpelnīties debesu un garu labvēlību.

Jums vajadzētu arī noskaidrot, vai kāda cita amulets pirms lietošanas ir jātīra.

Iesvētīšanās rituāls vai uzlāde ar nepieciešamo enerģiju tiek veikts piecos veidos. Kuru izvēlēties, ir atkarīgs no amuleta mērķa, rituālās iesvētīšanas personas attieksmes pret noteiktiem dabas spēkiem.

amuleti un talismani veiksmei

Kā uzlādēt amuletus un kāpēc to darīt

Pievērsīsimies specifikai. Kāpēc veikt rituālas darbības un kā pašam uzlādēt talismanu?

 1. Vispirms izvēlieties pareizo un atbilstošo zīmi, zīmējumu.
 2. Otrkārt, paša īpašnieka pirktam vai izgatavotam šarmam nav spēka. Vispirms viņam ir jāpierod pie sevis. Pēc tam uzlādējiet ar nepieciešamo enerģiju.
 3. Treškārt, ir nepieciešams likt tam darboties talismana īpašniekam.

Izpildot trīs nosacījuma punktus, varam teikt, ka stihijas spēki, baltā vai melnā maģija pasargās savu pielūdzēju. Turklāt ir vērts regulāri notīrīt aizsardzības atribūtu no negatīvisma.

kas ir veiksmes burvestības

veiksmi

Svarīga ir pareiza pieeja, kā izvēlēties amuletu, kas dod veiksmi. Ar amuleta palīdzību nepatikšanas apies īpašnieku, un attiecības ar vienkāršiem cilvēkiem un priekšniekiem uzlabojas trīs vai pat piecas reizes. Pirms iekasējat talismanu par veiksmi, jums vajadzētu izvēlēties pareizo.

Tas var būt gliemežvāks, interesanta izskata akmens vai nejauši atrasta veca monēta. Veiksmei un aizsardzībai četrlapu āboliņu ieteicams žāvēt. To atrast ir grūti, bet iespējams. Pēc augu žāvēšanas nēsājiet to makā vai kabatā.

truša pēda lai veicas

Ar nosacījumu, ka jums nav īpaši paveicies ar atradumiem, izveidojiet savu. Ražošanas procesā izmantojiet garšaugus, pakaviņus vai kādu interesantu augu kombināciju (ozols, apse, agave, roze). Izvēlieties vienkāršākās kombinācijas, amuleta uzlādes metodes šajā gadījumā nekļūs sarežģītākas.

Pirms aktivizēšanas neaizmirstiet attīrīties no negatīvisma un citu cilvēku enerģijas. Piemēram, jūra vai zeme dod spēku visam, kas viņos ir. Tā ne vienmēr ir veiksme vai mīlestība. Iespējams, ka asaras vai skumjas.

Iegādātie amuleti arī tiek attīrīti no radītāja un pārdevēja enerģijas. Amuletu pirms pārdošanas paņēma vismaz pieci cilvēki. Un tas liek domāt, ka dažas domas, negatīvais palika par produktu.

talismana akmens veiksmei

Par mīlestību

Mīlestības talismanam nedrīkst būt kvadrātveida vai trīsstūrveida forma. Nav nepieciešams izgriezt sirdi vai gulbjus. Lai tas būtu bezveidīgs sīkums, bet ar noapaļotām vai ovālām malām. Šī formāta amuleta aktivizēšana ir daudz vienkāršāka. Tas būs īpaši vērsts uz mīlestības un savstarpējas sapratnes piesaistīšanu.

beznosacījumu mīlestības amulets

Mēs arī ņemam vērā faktu, ka materiāls ir izvēlēts tikai dabisks un nerada nāvi vai traumas. Tie ir kažokādas atslēgu piekariņi vai ķepas, zirgastes. Ja tiek izmantots koks, tad ļaujiet stienim nožūt un tikai tad uzklājiet rūnas, zīmes vai zīmējumus, kas palīdz piesaistīt mīlestību.

Uzlādētam mīlestības amuletam vienmēr jābūt īpašnieka tuvumā. Ja izvēle krita uz somu, kas ir paštaisīta ar mīļākā matiem, neaizmirstiet, ka jums būs nepieciešama mīlestības burvestība, nolasot tekstu.

Vēl viens obligāts noteikums ir talismana nēsāšana prom no krūšu krusta.

talismans mīlestībai

Par naudu

Kā uzlādēt talismanu, lai naudas masas peldētu rokās? Pirmkārt, izvēlieties šim procesam piemērotus produktus. Labākais variants būtu:

 • atrastas monētas;
 • viena un tā paša nomināla monētas, kas savāktas trīs mēnešu laikā;
 • Rotaslietas no dārgmetāla;
 • rēķinus.
pakavs veiksmei un naudai

Izveidot amuletu par naudu un veiksmi biznesā nav grūti. Viss nepieciešamais ir pa rokai: māls vai krīts, koks vai kartons. Amuleta radītājam ir jāsavieno divas vienādas daļas, apaļas formas. Lai izveidotu savienojumu, izmantojiet sarkanu vai zelta pavedienu. Pievienojiet rūnas vai slāvu zīmes.

Banknotes, kas aktivizētas bagātībai, nevar apmainīt. Ik pēc sešiem mēnešiem tīrīšanas un aktivizēšanas procedūra jāatkārto. Naudas talismans aktivizē ne tikai zīmes un simbolus, bet arī jaunā mēneša gaismu. Veiciet rituālu brīdī, kad debesīs ir redzami abi spīdekļi: saule un mēness. Pietiekamība garantēta.

trīskājains krupis lai veicas

Pirms uzlādējat amuletu, jums vajadzētu saprast vienu svarīgu lietu: jūs nevarat iztikt bez noteiktas secības un rituāla. Maģisko darbību procesā notiek amuleta un īpašnieka enerģijas apmaiņa. Rituāls ir paredzēts enerģijas plūsmu apvienošanai.

Talismana iegādei ir trīs iespējas:

 • pērkot no cita cilvēka izgatavota talismana rokām;
 • dari pats;
 • rūpnīcā ražots.

Visi trīs ir saistīti ar tīrīšanu, pieradināšanu un aktivizēšanu. Izturieties pret šīm lietām atbildīgi. Nepareizi izrunājot vai burot, jūs varat sabojāt amuletu un aizbaidīt veiksmi, mīlestību, naudu utt. Augstākie spēki nepiedod kļūdas un vēl jo vairāk neuzmanīgu attieksmi pret procesu, neticību saviem spēkiem. Pirms lietošanas noteikti jānotīra kāda cita amuletu.

Arī rituāla laiks tiek izvēlēts ļoti rūpīgi. Uzlādes metodes tiek izvēlētas atbilstoši elementiem atbilstoši zodiaka zīmēm. Praktizējošiem cilvēkiem vai ne pirmā veiksmīgā rituāla veikšanai dzīvē ir iespēja izmantot uzlādes priekšrocības ar elementu apvienotā spēka palīdzību.

rituāli, lai nestu veiksmi

Uzlāde ar četriem elementiem

Nebūs grūti veikt rituālu attīrīšanās un uzlādes pasākumu pašam, bet ar nosacījumu, ka cilvēks ievēro noteikumus. Norādījumi nav grūti. Ievērojiet pareizu darbību un nepieciešamo sastāvdaļu sagatavošanu. Katrs elements prasa cieņu un pareizu uzvedību.

četru elementu lādiņš

uguns

Amuleta uzlādēšanai ar uguns spēku jānotiek saulrieta laikā. Saules gaisma ir kā uguns. Talismans šādos gadījumos var būt izgatavots tikai no akmens vai izturīga metāla.

Šāds materiāls lieliski absorbē ugunīgo spēku. Pēc attīrīšanas un sacietēšanas ar uguni nekas neapdraudēs amuleta īpašnieku. Bet veiksme, aizsardzība pret uguni un veiksme visos centienos ir garantēta.

Izmaiņas sāksies nekavējoties pasākuma dienā.

ūdens

Viena vai vairāku amuletu tīrīšana ar ūdeni ir piemērota ūdens un gaisa zīmēm. Šī opcija ir aizliegta ugunīgiem, jo elementu saderība pilnībā nav. Cilvēki, kas pieder pie zemes elementa, to var izmantot, bet tikai pavasara vai vasaras sezonā.

Rituālam izmantojiet tikai dzīvo ūdeni (avota vai kausējuma). Pavadiet prom no ziņkārīgo acīm vienatnē. Tehnika prasa precizitāti un rūpību. Rituāla ūdens slaucīšana arī ir aizliegta. Nepieciešama pilnīga pašizžūšana.

zeme

Talismana aktivizēšana ar zemi ir ļoti viegli lietojama. Pēc attīrīšanas aktivitātēm un pieradināšanas pie jūsu enerģijas, mēs uzstājam uz amuletu vismaz 24 stundas zemē.

Augsnei jābūt dzīvai un labi jāelpo. Piemērota augsne dārzā vai savā pagalmā. Tiklīdz jūs izraka bedri, pārkāpiet tai trīs reizes. Sāciet ar labo kāju.

Pēc izrakšanas talismanu dienas laikā nēsā tuvāk ķermenim.

Pa gaisu

Lai notīrītu vai uzlādētu amuletu ar gaisa spirtu palīdzību, izvēlieties saulainu dienu ar skaidrām bez mākoņiem.

Rituāls tiek veikts agri no rīta, kamēr gaiss ir tīrs un svaigs, bez ķīmisku smaku piejaukuma. Viņi iziet uz atklātu dabas zonu, kur nav māju (piemērots mežs, parks vai stādīšana).

Turiet amuletu uz izstieptas plaukstas 2-3 minūtes. Tagad pievelciet to pie lūpām un lēnām uzpūšiet trīs reizes virsū.

Par sazvērestībām

Amuletiem viena vai visu attīrīšanas, aktivizēšanas un uzlādes rituālu laikā vajadzētu ne tikai absorbēt elementu un to īpašnieka enerģiju.

Viņam jādzird saimnieka domas, viņa balss un jājūt ķermeņa siltums.

Šajā gadījumā ir jāizmanto maģiski teksti. Katram elementam ir sava sazvērestība:

 1. Tīrīšana. "Elementu gari, nāciet. Palīdzība. Noņemiet no amuleta (amuleta, talismana) negatīvu un netīrumus. Lai kāds cits tiek noņemts, bet manējais pieķersies, neatpaliks. Man palīdz it visā. "
 2. Talismanam ir svarīgi izjust pozitīvas emocijas. Domas un vēlmes, kas skar tikai noteiktus mirkļus, ir jāvirza. Tā, piemēram, lai piesaistītu veiksmi, sakiet: "Es piesaistu veiksmi, es padzenu nelaimes un cilvēku dusmas. Skaudība aizgāja, labestība un laime tuvojās. Viņi apsēdās uz amuleta, palika, iesakņojās.
 3. Uguns iesvētīšanas laikā: "Uguns gars, palīdzi! Spēks, pacietība un veiksme rūdīta. Piestipriniet pie amuleta ar vasku.

Ūdenim un gaisam nav nepieciešams lasīt īpašus tekstus un izrunāt noteiktu vārdu modeli. Viņi ir spēcīgi, tajā pašā laikā laipni un visādā ziņā pozitīvi.

Kā uzlādēt slāvu amuletu

Pēdējā desmitgadē cilvēki sāka atgriezties pie savām saknēm. Vienu no šīm atdevēm sauc par simbolu un amuletu iegūšanu. Slāvu amuletus senči radīja stingri saskaņā ar elementiem. Bet tie vienmēr tika ielādēti vienādi: caur rituālu uguni. Apskatīsim piemēru. Kā uzlādēt slāvu amuletu Molvinets, kas pasargā no ļaunas acs bojājumiem, kā arī ļauniem cilvēkiem? Mēs izpildām norādījumus:

 • mēs izgatavojam amuletu;
 • veicam tīrīšanu;
 • mēs uzlādējamies ar savu enerģiju;
 • gatavojam rituālu uguni ar ziedojumu dieviem (akas vai nošķeltas piramīdas formā);
 • pārliecināmies, ka ir saņemta atļauja iesvētīšanai (ziedojumam jāiekrīt uguns vidū).

Slāvu amuletu novieto vai nu blakus pelniem, vai uz dienu pārklāj ar pelniem no uguns.

Amuleti veiksmei un naudai: fotogrāfijas, viedokļi, kā to izdarīt pats?

Kopš seniem laikiem cilvēki ir mēģinājuši piesaistīt labklājību un bagātību ar dažādu maģisku rituālu palīdzību, amuleti, sazvērestības un veiksmes un naudas amuleti nav kļuvuši par izņēmumu. Visi burvji, ekstrasensi, dziednieki ar pārliecību saka, ka pareizi izvēlēts vai paštaisīts amulets var nest veiksmi un labklājību.

Ja īpašnieks bez nosacījumiem tic sava talismana spēkam, tad laime viņam noteikti uzsmaidīs, un materiālā bagātība kļūs par patīkamu bonusu. Apsveriet populāros amuletus, lai iegūtu veiksmi un naudu.

Amuletu veidi

Ir milzīgs spēcīgu amuletu klāsts veiksmei un naudai. Jūs varat iegādāties gatavu vai pats izgatavot amuletu, ievērojot noteiktus tā izgatavošanas nosacījumus.

Daudzi klausās izcilās zīlnieces Vangas padomos, kāds seko slavenās astroloģes Tamāras Globas norādījumiem, bet daži pat iedziļinās vēsturiskajā pagātnē un rada amuletus, kas bija populāri Zelta ordas laikos.

Amulets no Vangas par veiksmi un naudu

Vangas amulets veiksmei un naudai

Lielā gaišreģe un dziedniece Vanga savas dzīves laikā palīdzēja daudziem cilvēkiem, kuri viņai lūdza palīdzību. Bet pat pēc viņas nāves cilvēki atrod glābiņu no nepatikšanām un nelaimēm, atrod to, ko vēlas, izmantojot viņas padomu.

Vanga apgalvoja, ka daba ir galvenais avots, sastāvdaļu krātuve, kas nepieciešama, lai cilvēks būtu laimīgs. Jums tikai jāzina, kā tos pareizi lietot.

Lai izveidotu spēcīgu amuletu naudas un veiksmes piesaistīšanai, viņa ieteica izmantot jāņogu lapas un zarus. Pavasarī no jāņogu krūma ir nepieciešams nogriezt vairākus plānus zarus. Paņemiet zaļu lenti, izveidojiet no tās trīs izgriezumus, no kuriem katram jābūt garākam par zariem.

Pīt bizi no zariem un lentēm, mainot lentes un zarus. Savienojiet iegūto rakstu gredzenā, kas atgādina rokassprādzi. Piestipriniet abus galus ar trim mezgliem un noņemiet talismanu no cilvēka acs.

Pēc tam, kad zari ir izžuvuši, amulets ir gatavs. Gada laikā viņam pastāvīgi jābūt kopā ar īpašnieku: vai nu nēsājiet to uz rokas, vai ielieciet to somā. Pēc gada vajag to sadedzināt un uztaisīt sev jaunu.

Amulets veiksmei un naudai no Tamāras Globas

Tamāra Globa - slavenā mūsu laika astroloģe - uzskata, ka cilvēki velti pārstāja ticēt talismanu maģiskajam spēkam. Viņasprāt, amulets ir enerģētiski spēcīgs instruments, lai iegūtu vēlamo.

Tamārai ir savs amulets, kas viņai nes veiksmi. Šī ir monēta, kas iekritusi viņas rokās no Sibīrijas. Tur amulets-monēta tika uzlādēta ar īpašu spēku, veicot rituālu vārdā, lai tā kalpotu konkrētam īpašniekam. Ikviens no turienes var pasūtīt šādu personisku talismanu.

Imperiālais amulets veiksmei un naudai

imperatora amulets veiksmei un bagātībai

Ap šo talismanu klīst leģendas, no kurām viena ir jaunā Pētera I īpašās monētas saņemšana no Trīsvienības-Sergija Lavras mūkiem. Virs šīs monētas trīs diakoni visu nakti lasīja lūgšanas un pēc tam nodeva to Pēterim, sakot, ka tagad viņu gaida veiksme visos jautājumos, veiksme un bagātība kļūs par viņa pavadoņiem it visā.

Patiešām, visas problēmas, kas tajā laikā bija jaunajam princim, tika atrisinātas, un pats Pēteris I vēlāk kļuva par lielu imperatoru. Kopš tā laika daudzi imperatori ir nēsājuši paši savu monētu amuletu.

Tagad profesionāli burvji nodarbojas ar šāda talismana ražošanu, to var pasūtīt, izmantojot internetu. Viņam tiek lasītas lūgšanas par vienu cilvēku, tāpēc īpašniekam vajadzētu būt tikai vienam. Jūs varat pats izgatavot imperatora amuletu, taču tam būs nepieciešama nopietna attieksme un spēcīga ticība.

Ordas amulets

Ordas amulets

Vēl viens amulets, kura īpašnieks nepiedzīvos materiālās vajadzības, ir Hordes amulets. Līdz mūsdienām par viņu ir saglabājies pietiekams daudzums informācijas. Senatnē tā bija Zelta ordas monēta, krustā sasieta ar auklu.

Tagad šādu talismanu var pasūtīt pie zinošiem cilvēkiem vai arī izgatavot pats.

Musulmaņu amulets par naudu un veiksmi

musulmaņu amulets naudai un veiksmei

Musulmaņi valkā arī dažādus maģiskus amuletus, kas palīdz viņiem iegūt finansiālu neatkarību. Par vispopulārāko amuletu tiek uzskatīts papīrs, uz kura uzrakstīti vārdi par bagātību no ruqi. Šāds amulets ir paslēpts ādas somā un rūpīgi nēsāts. To pazaudēt būtu slikta zīme.

Sarkans pavediens

sarkano pavedienu amulets

Sarkano pavedienu amuletu uzskata par spēcīgāko veiksmes, naudas un aizsardzības amuletu. Vītne jāizvēlas no dabīgiem materiāliem. Vispiemērotākais variants ir vilna.

Ļoti bieži cilvēki cenšas to iegūt svētajā Izraēlā. Vistuvākajai personai pēc radniecības vajadzētu piesiet pavedienu uz rokas. Sasieniet pavedienu septiņos mezglos. Lai palielinātu naudu, uz diega tiek uzlikta monēta.

Kāpēc mājās gatavots amulets ir labāks par veikalā pirktu?

Cilvēki, kas meklē bagātību un labklājību, bieži brīnās, kur tiek pārdoti veiksmes un naudas amuleti. Jūs varat tos iegādāties specializētajos ezotēriskā-maģiskā profila veikalos. Varat arī veikt individuālu pasūtījumu pie burvja vai ekstrasensa, jo viņi labi zina, kā runāt par amuletu par naudu un veiksmi.

Pēdējā laikā visizplatītākais veids, kā iegādāties amuletu veiksmei, piesaistīt naudu un uzlabot veselību, ir internets. Bet šādu maģisku priekšmetu ir viegli izgatavot pats. Tiek uzskatīts, ka ar rokām darināts amulets ir daudz efektīvāks, jo to veidojot, tavas domas ir vērstas uz konkrētu mērķi.

Turklāt ir iespējams izvēlēties jebkuru sev tīkama amuleta izgatavošanas iespēju.

Kā ar savām rokām izgatavot amuletu veiksmei un naudai?

kā ar savām rokām izgatavot amuletu veiksmei un naudai

Lai ar savām rokām izgatavotu veiksmes un naudas amuletu, jums būs nepieciešami daži materiāli (katrai metodei īpaši), un pats galvenais - pozitīva attieksme, ticība talismana efektivitātei un domas spēkam.

burvju monēta

Burvju monēta ir visizplatītākais amulets naudas piesaistīšanai. Pilnmēness laikā jāpaņem jebkura monēta, jāieliek ūdens apakštasītē, jānoliek uz loga, zem mēness stariem. Viņi uzlādēs amuletu ar mēness enerģiju. Šo monētu vienmēr vajadzētu turēt sev līdzi, vēlams makā.

Vaska amulets

Lai izgatavotu šādu amuletu, jums jāiegādājas svece. Uz augoša mēness pusnaktī ievietojiet to glāzē un pēc tam aizdedziet. Garīgi sveces liesma pauž jūsu vēlmes, jūs varat klusi čukstēt. Vasks saglabās visu jūsu teikto informāciju. Kad svece izdeg, vasks sacietē, tas jāieliek speciālā maisiņā un vienmēr jānēsā līdzi, nevienam nerādot.

No pavedieniem

Šis ir viens no ļoti spēcīgajiem amuletiem veiksmes un naudas piesaistīšanai. Jāpērk dažādu krāsu diegi, no tiem jāpī bize. Aušanas laikā izrunājiet savas naudas vēlmes. Pēc tam savienojiet bizi rokassprādzē, uzlieciet to uz kreisās kājas. Pēc vēlmes piepildīšanās noņemiet rokassprādzi un sadedziniet to, sakot pateicības vārdus.

Naudas maiss

Šis talismans ir radīts ģimenes labklājībai, tāpēc, ja nav ģimenes, ja mājā dzīvo sveši cilvēki, tas nedarbosies.

Šujiet patstāvīgi jebkura auduma maisiņu. Dažādu nominālu monētas tiek savāktas, mazgātas tīrā ūdenī un pēc tam izliktas uz galda. Monētas ir priecīgas, ieliek maisiņā, kamēr jārunā: "Kapeika pret kapeiku, niķelis pret niķeli, piecdesmit dolāri līdz piecdesmit dolāriem, rublis pret rubli, zelta gabals pret zelta gabalu, viss tiesai. "

naudas bumba

Monēta vai banknote ar zaļu vilnas pavedienu jāietin bumbiņā. Likvidējot, padomājiet par naudu. Novietojiet virs ārdurvīm mājas iekšpusē, bet tā, lai tas būtu paslēpts no nevēlamiem skatieniem.

mazas lietas

Dažreiz mēs dzīvē sastopamies ar sīkumiem, kas nekavējoties piesaista mūsu uzmanību. Tas var būt jebkas: oļi, gliemežvāki, figūriņas, rotaslietas. Šāds sīkums veicinās jūsu panākumus.

Naudas koks

Pirms mājas puķes stādīšanas zemes podā jāierok monētas. Rūpējoties par ziedu, jums jādomā, ka jūs ieguldāt nākotnes bagātībā. Atšķirībā no citiem amuletiem augu nevar paslēpt no nepiederošajiem.

Pakavs virs durvīm

Pakavs - slāvu amulets naudai un veiksmei. No mājas iekšpuses virs durvīm jāpiestiprina pakavs ar kājām uz augšu un jādomā par turpmāko labklājību.

Amuleti-akmeņi veiksmei un nauda zodiaka zīmēm

amuleti zodiaka zīmēm

Populārs veids, kā piesaistīt veiksmi, ir izmantot akmeni, kas atbilst jūsu zodiaka zīmei. Jūs varat iegādāties rotaslietas ar šādu akmeni, vai arī jūs varat iegādāties atsevišķu akmeni. Galvenais nosacījums, lai tam būtu jāpatīk saimniekam, citādi nekāda labuma nebūs.

 1. Auniem, kas mīl būt virsū, ir piemērots dimants, safīrs, ametists, rubīns.
 2. Amuleti no smaragda, jadeīta, ahāta nesīs veiksmi un naudu uzticīgajam un stabilajam Vērsim.
 3. Ziņkārīgajiem Dvīņiem labāk izmantot topāzu, aleksandrītu, granātu, ahātu, berilu.
 4. Naudas un veiksmes amulets intuitīvajam Vēzim būs smaragds, pērle, kaķa acs.
 5. Unikālās Lauvas iegūs veiksmi, pateicoties rubīnam, dzintaram, hrizolītam.
 6. Pareizas un racionālas Jaunavas tiks bagātinātas ar nefrīta, jašmas, kianīta un hrizolīta palīdzību.
 7. Svariem, kas apbrīno visu apkārtējo, veiksmi piesaistīt palīdzēs dimants, akvamarīns, opāls, lapis lazuli.
 8. Pārliecinoši skorpioni, veiksmi garantē melnais opāls, kaķa acs, granāts, akvamarīns.
 9. Autoritatīvie Strēlnieki nevar iztikt bez lapis lazuli, tirkīza un hrizolīta.
 10. Malahīts, rubīns, onikss palīdzēs statusu Mežāžiem.
 11. Radošie Ūdensvīri iegūs labsajūtu, pateicoties safīram, ametistam, cirkonim.
 12. Nu radošām Zivīm naudas pievilināšanai vajadzīgs mēnessakmens, pērles.

Kā izrunāt lietu, priekšmetu, atslēgu piekariņu vai talismanu veiksmei

kā pateikt kaut ko veiksmei

Ja jūs pastāvīgi vajā vairākas neveiksmes, tas ir nopietns iemesls domāt, kā visu mainīt. Ir divas izejas: vērsieties pie gaišreģa ar maģiskām prasmēm vai iepazīstieties ar pamata rituāliem, kurus varat veikt patstāvīgi, un to efektivitāte kļūs pamanāma gandrīz uzreiz.

Ir svarīgi atcerēties, ka gala rezultāts ir atkarīgs ne tikai no izrunātajiem vārdiem vai izvēlētā sazvērestības priekšmeta, bet arī no tā, vai persona, kura veiks rituālu, ievēro noteiktus noteikumus.

Kas jāzina ikvienam, kurš vēlas runāt par mīlestību, veiksmi un laimi:

ziloņu talismans
 • Pat baltā maģija var būt bīstama, tāpēc, pirms ķerties pie tās palīdzības, jāpadomā par tās sekām. ;
 • Ja nevarat iemācīties lūgšanas vārdus, varat tos uzrakstīt uz papīra, bet pēc izlasīšanas nekavējoties nodedzināt, izmantojot baznīcas sveces liesmu;
 • Ceremonijas laikā personai, kas to vada, jāatrodas telpā. Troksnis, joki, smiekli un svešinieku klātbūtne nav pieļaujama;
 • Grūtniecības laikā nav ieteicams veikt rituālus: tas ir pilns ar problēmām ar bērnu vai dzemdībām, un nākotnē jūsu bērnam var rasties neveiksmes;
 • amulets no ļaunas acs
 • Ja kāda iemesla dēļ nav iespējams pašam izlasīt sazvērestību (piemēram, baiļu dēļ), varat vērsties pēc palīdzības pie citas personas, bet tad noteikti viņam jāpateicas, lai sazvērestība darbotos pareizajā virzienā;
 • 3 dienas pirms procedūras ieteicams atturēties no alkohola un neveselīgas pārtikas. Uzturā jāiekļauj tikai veselīga pārtika: tiem ir pozitīva enerģija;
 • Dažas dienas pirms ceremonijas jācenšas izvairīties no strīdiem un skandāliem: tie negatīvi ietekmē enerģētisko lauku;
 • Jūs nevarat nevienam pastāstīt par savu nodomu veikt rituālu, kā arī pēc tā veikšanas. Visam jāpaliek noslēpumam, pretējā gadījumā sazvērestība nedarbosies.

Ņemot vērā iepriekš minēto informāciju, veicot ceremoniju, jūs varat padarīt to absolūti drošu un efektīvu, un tad tas patiešām piesaistīs veiksmi un laimi.

Kā pateikt veiksmi?

Lai vienmēr paveicas visos jautājumos, jums ir jāatrod sava mīļākā lieta un 12 reizes jāizlasa šāda lūgšana, lai piesaistītu labklājību, kas noteikti ietekmēs visas dzīves jomas.

"Kā vāvere valkāja kažoku, nenovilka to, tā arī jūs (nosauciet lietu) Man paveicās, nesa laimi. Lai tā būtu! "

Ceremonijai ir vēl viena iespēja, kurai nepieciešama vienkārša spraudīte:

 • Mēs gaidām, kad mēness sasniegs jaunā mēness fāzi;
 • Pusnaktī paņemam spraudīti un pārlasām to:

"Mēness atdzimst, tā spēks mostas un dodas tieši pie manis. Mana veiksme netiks norauta no šīs tapas, tāpat kā mēness nekad nešķirsies no debesīm. Uz papēžiem, lai man sekotu man, es daru lielu labumu! Āmen! "

Šādu rituālu ieteicams veikt katru reizi pilnmēness laikā, un tad veiksme noteikti nekad nepametīs.

Sazvērestības par bagātību un veiksmi

Sarežģītu finansiālo situāciju var viegli labot ar 5 kapeiku monētu, ja runājat šādi:

Mēs ieliekam naudu kreisajā plaukstā un lasām tai īpaši izstrādāto sazvērestību:

"Nauda naudai, maki makam. Kā saule zeltaina ar gaismu, tā mans santīms spīdēja, nesa naudu, dāvāja prieku. Kā teikts, tā darīts. Esiet spēcīgi mani vārdi un stingra mana rīcība. Tēva un Dēla un Svētā Gara vārdā. Āmen. "

Mēs gadu nēsājam līdzi monētu, pēc tam atkārtojam ceremoniju vēlreiz.

Naudu vēlams nevienam nedot un pēc rituāla ielikt makā atsevišķā kabatā.

Viedokļi par veiksmes un naudas amuletiem

Amuletiem, kas piesaista naudu un veiksmi, ir dažādas atsauksmes. Starp priekšrocībām cilvēki atzīmē reālu materiālo lietu uzlabošanos pēc amuleta izgatavošanas ar savām rokām.

Daudziem patīk iegādāti amuleti. Trūkumi, bez šaubām, ir plaši izplatīti krāpšanas gadījumi, pasūtot internetā. Jā, un burvji-krāpnieki nav nekas neparasts. Arī mīnusi ietver iegādātā vai pasūtītā talismana dārgās izmaksas.

Ja jūs baidāties no krāpniekiem, tad izveidojiet šādu amuletu ar savām rokām, vienlaikus ticot, nešaubieties par tā priekšrocībām, tad veiksme nepaies garām. Bet nevajadzētu pārcelt visu atbildību uz amuletu, jums ir jācenšas pašam mainīt savu pozīciju. Un talismans jums to palīdzēs.